Natjecanje PAPANDOPULO | Nagrađeni
16166
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16166,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,vss_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

VI. PAPANDOPULO (2017.)

Solo pjevanje — Darija Auguštan, 1. nagrada, Stefany Findrik, 2. nagrada,
Ivan Šimatović, 3. nagrada
Glasovir —Ivan Vihor Krsnik Čohar, 1. nagrada, Lovre Marušić, 2. nagrada,
Dora Iveković, 3. nagrada
Truba — Luka Buljan, 1. nagrada, Igor Mrnjavčić, 3. nagrada
Trombon — Ivan Mučić, 1. nagrada, Mario Janković, 2. nagrada
Tuba — Mihael Hrgar, 3. nagrada

V. PAPANDOPULO (2016.)

Violina — Katarina Kutnar, 1. nagrada, Martin Krpan, 2. nagrada, Zvonimir Krpan i Anamarija Milić, 3. nagrada
Viola — Dagmar Korbar i Magda Skaramuca, 2. nagrada, Tajana Škorić, 3. nagrada
Flauta — Ana Batinica, 1. nagrada, Dijana Bistrović, 2. nagrada, Ivana Mišić, 3. nagrada
Klarinet — Abdul-Aziz Hussein, 1. nagrada, Benjamin Jagec i Marko Zavišić, 3. nagrada
Saksofon — Goran Jurković, 1. nagrada, Lovro Merčep, 2. nagrada, Luka Prelas, 3. nagrada

IV. PAPANDOPULO (2015.)

Komorna glazba 
Klavirski trio (P. Gilming, S. Akamatsu, B. Pustički), 1. nagrada + nagrada za najbolju izvedbu djela hrvatskog skladatelja za izvedbu djela Tri stavka za Orlando, B. Papandopula
Ardemus, kvartet saksofona (L. Merčep, L. Wyss, J. Veurink, Yo-yo Su), 2. nagrada + posebno priznanje za izuzetno nadahnutu izvedbu Šest bagatela, G. Ligetia
Gudački kvartet (M. Krpan, Z. Krpan, T. Škorić, I. Ilakovac), 3. nagrada

 

Jazz 
Petar Ćulibrk (glasovir), 2. nagrada
Nikola Šantek (glasovir), 2. nagradanagrada za aranžman i izvedbu tradicionalne hrvatske skladbe Grad se beli
Oliver Potočnik (saksofon), 3. nagrada
Marko Prepelić (truba), posebno priznanje za glazbeni talent i veliki kreativni potencijal u jazz glazbi

III. PAPANDOPULO (2014.)

Gitara — Lovro Peretić, 1. nagrada, Divna Šimatović, Ivor Horvatić, 2. nagrada
Violončelo — Latica Anić, 1. nagrada, Sara Novoselić, Vid Veljak, 3. nagrada
Kontrabas — Dragan Lončina, Igor Šajatović, 2. nagrada
Udaraljke — Filip Merčep, 1. nagrada, Gregor Hrovat, 2. nagrada

II. PAPANDOPULO (2013.)

Solo pjevanje — Leon Košavić, 1. nagrada, Ilijana Korać, Nikolina Pinko, 2. nagrada
Klavir — Petar Klasan, 1. nagrada, Stipe Bilić, 2. nagrada, Karlo Ivančić, 3. nagrada
Truba, Rog, Trombon, Tuba — Igor Mrnjavčić (truba), 2. nagrada, Mario Šincek (trombon), 2. nagrada,
Jurica Rukljić (tuba), 2. nagrada, Marko Bobičanec (truba), 3. nagrada, Peter Kšenek (rog), 3. nagrada

I. PAPANDOPULO (2012.)

Violina — Marco Graziani, 1. nagrada, Sho Akamatsu, Marin Maras, 2. nagrada
Viola — Ganna Lysenko, 3. nagrada
Flauta — Marta Šomođi Homan, Raša Vizek, 2. nagrada
Klarinet — Bruno Philipp, 1. nagrada, Rude Mimica, 2. nagrada
Saksofon — Tomislav Žužak, 1. nagrada, Goran Jurković, 2. nagrada

25.10.2017.

Svečani koncert prvonagrađenih

 

Četvrtak, 26. listopad 2017.
Koncertna dvorana Vatroslava Lisnskog – Velika dvorana
Simfonijski orkestar HRT-a
Uroš Lajovic, dirigent

 

Koncert možete pratiti na Trećemu programu Hrvatske televizije (HRT – HTV3) i Trećemu programu Hrvatskoga radija (HRT – HR3) kao i na mobilnim uređajima, tabletima i računalima s pomoću multimedijske usluge HRTi.

Završni koncert 2017
Završni koncert 2017
28.9.2017.

Shared Training Activities for Music Professionals

 

September 29 – October 1 2017
Zagreb, Croatia
STAMP 2017 - Program
STAMP 2017 - Program